INDIVIDUÁLNY FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP

Mojim cieľom je odovzdať Vám skúsenosti a postupy, ktoré pri fotografovaní a následných vizuálnych úpravách používam. Chcem Vám zdieľať svoje know–how ako aj vízie, aby Vaša tvorba zaujala a niesla jedinenčný rukopis!

Pre koho je workshop určený

Či už s krajinkárskou fotografiou začínate a chcete si postupne prejsť praktickým fotením, technikami snímania až po samotnú editáciu fotografií alebo ste skúsený fotograf a zaujíma Vás pokročilý postproces a sofistikované techniky pre dosiahnutie fotografií s výbornou obrazovou kvalitou a príťažlivým vizuálom - individuálny workshop bude plne prispôsobený Vašim požiadavkám!

Očakávajte priateľský a pohodový prístup, profesionálne rady a kvalitné informácie podporené

  • videotutoriálmy, ktoré vás prevedenú technickým a umeleckým postprocesom
  • tlačenými skriptami s návodmi a zrozumiteľnými postupmi, s ktorých môžete kedykoľvek čerpať a ďalej sa zdokonalovať  
  • a čo je dôležité - servisom po skončení workshopu v podobe pomoci pri úpravách Vašich fotografií, konštruktívnej kritiky a návrhov na vizuálne spracovanie

Program

Program sa bude odvíjať od Vašich požiadaviek. Tým, že individuálny kurz je primárne určený pre jednotlivcov, resp. malú skupinu fotografov (max 3), využívate svoj čas efektívne, nakoľko sa venujem iba Vám a riešim Vaše otázky. Jeden deň kurzu trvá cca 8 hodín. Vzhľadom na rozsiahlosť krajinkárskej „problematiky“ a plnohodnotného prebratia postupov a techník + prípadného spoločného fotenia, absolvujú účastníci obyčajne 2 až 3-dňový workshop (v individuálnom časovom rozhraní). Výučba prebieha v Brezovej pod Bradlom v tichom prostredí neďaleko mohyly M.R.Štefanika (výborné miesto aj na fotenie), prípadne dohodou.

Cena

Cena individuálneho workshopu je stanovená na 140 Eur na osobu/deň. Po skončení kurzu samozrejme naša spolupráca nekončí, v prípade potreby som Vám naďalej k dispozícií a rád Vám pomôžem pri editácií fotografií, či riešení problémov.

Kontakt

V prípade Vášho záujmu o individuálny worskshop alebo akýkoľvek otázok ma kontaktujte na martindodrv@gmail.com alebo 0918110583. Teším sa na Vás!